Zdalna instalacja wielu aplikacji naraz Instalacja konsoli Recovery bez karty SD

Bridge Architect Beta – wciel się w architekta mostów

Opublikowano 10 stycznia 2012, w Gry, przez niespo
bridge architect

Przeglądając dzisiaj Android Market na szczycie listy "Najlepszych bezpłatnych" aplikacji natknąłem się na kolejną grę z serii bridge builder. Zdziwiło mnie trochę, że to właśnie gra Bridge Architect Beta plasuje się na szczycie. Przecież takich aplikacji było już naprawdę wiele, nawet pomimo swej wersji (beta) - gra w ostatnim czasie bardzo zyskała na popularności. Stańmy się więc na moment architektami oraz  sprawdźmy swoje umiejętności techniczne. Zacznijmy budować mosty!

bridge architect

Cel gry jest prosty. Aby stać się dobrym konstruktorem wirtualnych mostów trzeba pamiętać o budowaniu stabilnych struktur, które przetrwają przejazd pojazdu! Oczywiście, żeby nie było to łatwe zadanie, liczba elementów składowych mostu jest ograniczona. Gdy zaprojektowana konstrukcja mostu wydaje nam się odpowiednia możemy przejść do testów. W fazie testów pomocna okazuje się być funkcja "Stress" dzięki której przekonamy się o podświetlonych na czerwono słabych elementach mostu. Autor gry Bridge Architect zachęca do wyboru swojego produktu następującymi zaletami, które w niedalekim czasie mają się pojawić w finalnej wersji gry:

 • prosty graficzny interfejs użytkownika,
 • zastosowanie realistycznego silnika fizycznego,
 • 24 zróżnicowane poziomy( + kolejne w następnych aktualizacjach),
 • wiele rodzajów pojazdów,
 • automatyczny zapis poziomu oraz zestawienie wyników uzyskanych przez najlepszych graczy online.

bridge architect

Z pozoru Bridge Architect Beta wydaje się być powieleniem wielu poprzednich klonów i można byłoby spytać się po co kolejna gra w "budowanie mostów" na Android Market? Jednak warto dać szansę tej grze, bo w odróżnieniu od większości innych tego typu gier ta została napisana dosyć dobrze, a samo granie jest przyjemne i wciągające. Co prawda do popularności lidera bridge builderów, którym jest X Construction to trochę jeszcze daleko, niemniej jednak trzeba przyznać udany start omawianej pozycji na rynku Android Market i czekać na finalną wersję gry zapowiadaną przez autora.

Gra dostępna za darmo na Android Market.

2 Komentarze “Bridge Architect Beta – wciel się w architekta mostów”

 1. Adar pisze:

  ;p coś dla miłośników Pontifex’a

 2. niespo pisze:

  Powiem Ci, że to jakieś takie trudniejsze niż Pontifex….więc mimo, że mało poziomów póki co w wersji Beta, to zabawa jest;)

Twój komentarz

2011 - 2012 © Androidland.pl - Android & Smartphone blog. Gry, aplikacje oraz tutoriale pod Androida
Korzystanie z serwisu androidland.pl jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. © mdmDroids